Вівторок, 2019-10-22, 3:43 AM

Державний професійно-технічний навчальний заклад
"Броварський професійний ліцей"

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ЗВІТ про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н. р.

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та природних обдаровань та відповідно до листа навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області №5/01-27 від 11.10.11р. "Щодо організації І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін у 2011/2012 н.р." і на виконання "Програми роботи з обдарованою молоддю" у Броварському професійному ліцеї було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів загальноосвітнього циклу. Дотримуючись вимог "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін" було складеного графік проведення олімпіад так, щоб усі бажаючі учні могли прийняти участь в олімпіадах.
Всього взяло участь в олімпіадах 117 учнів ліцею. ітнього циклу. Дотримуючись вимог "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін" було складеного графік проведення олімпіад так, що
б усі бажаючі учні мо

Переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:
- Українська мова та література - Кочіна Анастасія (22 група), Касьян Анна(22 група)
- Математика - Рубанка Катерина (12 група), Матяш Євгеній (група 21)
- Правознавство - Гончарюк Сергій (11 група)
- Історія - Кравченко Артур(22 група), Чудненко Ілля(11 група)
- Фізика - Голубничий Валентин (група 21)
- Хімія - Чеховська Юлія (12 група),Обльотов Євгеній (група 21)
- Біологія - Малай Вадим(32 група), Малько Тетяна(32 група)
- Світова література - Осипюк Тетяна(12 група), Павлюченко Вікторія(22 група)
- Англійська мова - Чумаченко Тимур, (група 13), Левицький Павло(група 24)
- Економіка - Кравченко Артур (22 група), Матяш Євгеній (група 21)
- Географія - Примак Марина(32 група)
Учні Броварського професійного ліцею стали призерами ІI етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад.

1 місце:
- світова література - учениця 12 групи Осипюк Тетяна (викладач Пержинська Оксана Дмитрівна),
- хімія - учень групи 21 Обльотов Євгеній (викладач Пильтяй Ольга Миколаївна).
2 місце:
- економіка - учень групи 21 Матяш Євгеній (викладач Бобко Жанна Петрівна)
- географія - учениця групи 32 Примак Марина (викладач Петренко Людмила Михайлівна)
3 місце:
- хімія - учениця 12 групи Чеховська Юлія (викладач Пильтяй Ольга Миколаївна)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz