Вівторок, 2021-05-18, 6:45 AM

Державний професійно-технічний навчальний заклад
"Броварський професійний ліцей"

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Корисні посилання

Головна | Міністерство освіти і науки України
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вимоги до навчальної майстерні
     Відповідність до вимог нормативів щодо протипожежної і електробезпеки, освітлення робочих місць, температурно-вологового та пилогазового режимів, вібрації та шуму, а також до правил технічної експлуатації машин, верстатів приладів апаратури і технічних засобів навчання, всього обладнання майстерень, пов'язаних з ними допоміжних складських та санітарно-побутових приміщень.
    Наявність умов для повного і якісного засвоєння навчальних програм при організації виробничого навчання учнів, тобто забезпеченість по кожній темі програми виробничого навчання необхідною кількістю.
1. Справного сучасного обладнання, приладів, особистого інструменту майстрів виробничого навчання та інструментів учнів, тренажерів у відповідності до нормативів з професії тощо, засобів малої механізації та автоматизації, підйомно-транспортного обладнання.
2. Сировини і матеріалів, заготовок металевих конструкцій, для виконання учнями тренувальних вправ, а також для виробництва продукції, надання послуг.
    Комплексно-методичне забезпечення професії, тобто наявність у майстерні:
1. Кваліфікаційних характеристик, стендів з відображенням технологічних процесів виготовлення продукції і еталонними зразками, куточків з безпеки праці, інструкцій по безпеці, експлуатації обладнання та інше.
2. Навчально-програмної, плануючої та облікової документації, навчальних планів і програм, переліку навчально-виробничих робіт, планів виробничого навчання, індивідуального плану роботи майстра в/н, журналів обліку.
3. Підручників і навчальних посібників, методичних розробок та рекомендацій для майстра в/н, довідкових матеріалів, комплектів інструкційно-технологічної документації, дидактичного та роздаткового матеріалу навчання.
4. Технічної та технологічної документації, креслень, схем, інструкцій, збірника Державних стандартів України (ДСТУ), БНІП, нормативів на виконання робіт, технічних описів моделей тощо.
Натуральних зразків, моделей муляжів, плакатів, технічних засобів тощо.
5. Тематичних папок дидактичних матеріалів, інформації про передовий виробничий досвід, досягнення науки і техніки з відповідної теми.
   Наявність технічного паспорту навчальної майстерні, плану роботи. 
   Раціональне розміщення, збереження і систематизація засобів навчання по темі навчальних програм, ефективність і оптимальне їх використання у навчально-виховному процесі.
   Наявність куточків охорони праці та надання допомоги при нещасних випадках.
   Утримання в належному виробничому стані обладнання, машин та проведення технічного огляду, профілактичного, поточного і капітальногоремонтів, підвищення коефіцієнта змінності обладнання.
   Проведення у навчальній майстерні позаурочної і методичної роботи (учнівські конструкторські бюро, гуртки технічної творчості, школи передового досвіду семінари-конкурси профмайстерності). 
 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz