Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Понеділок, 2024-02-26, 10:09 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Броварський професійний ліцей"
State Vocational Educational Institution "Brovarskyi Professional Lyceum"
Головна | Реєстрація | Вхід
Кабінети


 
 
 
 
 Кабінет української мови та літератури
 
Площа - 60м², це навчальний центр вивчення рідної мови, національної культури і спадщини українського народу. В кабінеті крім навчально-плануючої документації накопичені різноманітний дидактичний матеріал, комплекти навчально-методичних посібників, матеріали позакласної та краєзнавчої роботи, зразки кращих письмових робіт. В кабінеті постійно діють експозиційні стенди, на яких розміщений матеріал, що вивчається, інформації, поради, рекомендації з вивчення програмного матеріалу, а також матеріали тематичної атестації. 
Комплексно-методичне забезпечення предмету сприяє підвищенню рівня знань, умінь і навичок учнів та якісному виконанню навчальних планів та програм.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кабінет історії України
 
     Площа - 60м². Забезпечує науково-організаційний рівень співпраці на уроці викладача та учнів. В кабінеті є робочі місця викладача та учнів, є необхідна навчальна та методична література, реферати, виконані учнями, накопичується та систематизується дидактичний матеріал, зібрані матеріали творчих робіт учнів на конкурсах: імені Петра Яцика, "Єднаймося ж, брати мої!", "Європа в школі". На базі кабінету проводяться заходи предметних тижнів та відкриті виховні години.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кабінет фізики
 
Площа - 65м², препараторська - 18м². Пристосований для проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять. Робоче місце викладача - демонстраційний стіл. Кабінет оформлений стендами, які містять інформацію про основні одиниці вимірювання фізичних величин, фізичні сталі, стенди: "Енергетика України", "Космічні дослідження". Кабінет фізики оснащений комплектом навчального обладнання для проведення лабораторно-практичних робіт: фронтально - на 90%, індивідуально - 75%.
 
Кабінети: зарубіжної літератури - площа - 54м², всесвітньої історії та основ правознавства - 65м², іноземної мови (англійської) - 35м², кабінет Захисту Вітчизни - 65м², кабінет математики - 50м². 

Copyright MyCorp © 2024