Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
П`ятниця, 2024-02-23, 12:09 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Броварський професійний ліцей"
State Vocational Educational Institution "Brovarskyi Professional Lyceum"
Головна | Реєстрація | Вхід
Монтажник систем утеплення будівель


Монтажник систем утеплення будівель. Штукатур. Маляр

Монтажник систем утеплення будівель 3-го розряду. Штукатур 3-го розряду. Маляр 3-го розряду

Монтажник систем утеплення будівель  повинен знати загальні відомості про основні види систем теплоізоляції будівель, клейових розчинів, кріпильних деталей; перелік матеріалів й виробів, а також їх характеристики, що забезпечують експлуатаційну надійність і довговічність систем теплоізоляції; допуски під час монтажу систем теплоізоляції; правила, послідовність та умови виконання робіт із монтажу, підготовчих робіт; правила транспортування й складування матеріалів; правила та порядок приготування клейових сумішей і способи їх нанесення на поверхню плити утеплювача; технологічну послідовність наклеювання плит утеплювачів до основи; основні правила організації верхолазних робіт; основні вимоги якості матеріалів і виконання робіт; правила роботи на риштуванні, підмостках, драбинах, автомобільних підіймачах тощо; правила безпечного використання страхувальних тросів, канатів, запобіжних і безлямочних монтажних поясів, монтажних однорольних блоків; норми безпечного використання верхолазного спорядження; правила безпечної роботи з ручними та механічними лебідками, талями; правила в’язання вузлів для з’єднання тросів і канатів; правила використання сигналів, а також порядок їх застосування під час взаємодії з машиністами вантажопідіймальних механізмів; основні види, призначення та правила користування ручним, механізованим, пневматичним, електричним інструментом, монтажними пристроями, устаткуванням, механізмами; правила дотримання пожежної та електричної безпеки; прийоми надання долі карської допомоги; правила і норми з охорони праці під час виконання робіт на висоті до 25 м.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Приклади робіт. Підготовка поверхонь для улаштування теплоізоляції (видалення неміцних основ, грибків, цвілі, напливів бетону та розчину тощо, ґрунтування, ремонт відповідними матеріалами згідно з технічними умовами, вирівнювання поверхонь). Кріплення металевих профілів із перфорованими полицями до цоколя будівлі. Приготування та нанесення клейових сумішей на поверхню плити утеплювача. Приклеювання плит утеплювача до поверхні стіни та на розі будинку.

 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2024