Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Понеділок, 2024-02-26, 9:37 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Броварський професійний ліцей"
State Vocational Educational Institution "Brovarskyi Professional Lyceum"
Головна | Реєстрація | Вхід
Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрозварник ручного зварювання


Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Електрозварник ручного зварювання

 

 Відомо, що перші сантехніки з'явилися ще в Давньому Римі. Вони будували й обслуговували водовідводи, фонтани та системи стоків Вічного міста, а складність і досконалість давніх конструкцій вражає інженерів дотепер. Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без сантехніка. Холодне і гаряче водопостачання, каналізація, центральне опалювання - всі ці комунікації та їхнє безперебійне функціонування залежать саме від професійних знань та умінь сантехніка.

Сантехнічні роботи - важливий етап у будівництві, адже від їхньої якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку. Він виконує монтаж і ремонт систем опалення, водопостачання, каналізації та газопостачання, встановлює та приєднує до трубопроводів різне сантехнічне устаткування - умивальники, мийки, раковини, ванни, а також комплектує матеріали та вироби для налагодження санітарно-технічних систем і складає монтажні схеми. Крім цього, сантехнік перевіряє та регулює трубопровідні системи й апаратуру, монтує водопровід і каналізацію, насоси, парові котли, терморегулятори та інше обладнання.

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 4-го розряду

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування виконує роботи середньої складності під час монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків. Він знає системи розводів від стояків, будову та способи монтажу трубопровідних систем із сталевих і полімерних труб, будову та монтаж поршневих пістолетів і правила роботи з ними; сполучення сталевих труб клеєм; способи розмічання місць установлення кріплення приладів; правила встановлювання санітарних і нагрівальних приладів і правила користування ними; системи енергозбереження; системи настінного опалення; способи випробування систем водопостачання, водовідведення, опалення і газопостачання основи правових знань, галузевої економіки, креслення, електротехніки.

 

Електрозварник ручного зварювання 3-го розряду

Електрозварник ручного зварювання виконує ручне дугове і плазмове зварювання простих деталей в нижньому і вертикальному положенні зварного шва, наплавляє прості невідповідальні деталі, готує вироби і вузли під зварювання. Забезпечує захист зворотного боку зварного шва в процесі зварювання в захисному газі, нагріває вироби і деталі перед зварюванням. Володіє відомостями про будову і принцип дії електрозварювальних машин і апаратів для дугового зварювання змінного і постійного струму, які застосовує в роботі; способи і основні прийоми прихвачування; форми оброблення шва під зварювання; будову балонів, їх колір і правила поводження з ними;  види зварних з’єднань і швів; підготовку кромок виробів для зварювання; типи обробок та позначення зварних швів на кресленнях; основні властивості електродів, які застосовує, та металу і сплавів, що зварює; призначення і умови застосування контрольно-вимірювальних приладів; причини виникнення дефектів під час зварювання і способи їх запобігання; будову пальників для зварювання електродом, який не плавиться, в захисному газі.

 

 


Copyright MyCorp © 2024